Általános iskola és gimnázium

Kérjük, hogy a táblázatban feltüntetett időpontokat telefonon is egyeztessék a kollégákkal!
 

Foto Név Szak Fogadóóra
  Németh József igazgató, latin nyelv Hétfő: 11:00-12:00
  Dr. Szabó Ákosné igazgató helyettes, tanító Hétfő: 11:00-12:00
  Czéh Szaboolcs igazgató helyettes, informatika Hétfő: 14:00-15:00
  Antalné Hatoss Györgyi tanító Csütörtök: 8:00-8:45
Bódis Rita tanító Szerda: 12:40-13:25
  Bokrosné Mashler Edit testnevelés Hétfő: 10:50-11:35
Boros Emese Boros Emese rajz és vizuális kultúra Szerda: 12:40-13:25
Botosné Mészáros Krisztina angol nyelv Csütörtök: 12:40-13:25
Braunsteiner Péter matematika, fizika Kedd: 10:50-11:35
Boros Emese Burán-Schermann Friderika tanító Péntek: 12:40-13:25
Csorba János ének-zene Hétfő: 12:40-13:25
Csorba Lászlóné tanító Hétfő: 12:40-13:25
Gacs Lászlóné tanító Csütörtök: 11:45-12:30
  Gősyné Magyar Mónika tanító Hétfő: 10:50-11:35
  Hegedüsné Bankó Mária tanító Hétfő: 11:45-12:30
  Hoffmann Anikó német nyelv Szerda: 10:50-11:35
Horváth-Hutás Rita magyar nyelv és irodalom,
német nyelv
Kedd: 9:50-10:35
Horváthné Nyikovics Mónika tanító Hétfő: 10:50-11:35
Horváthné Rácz Éva tanító Péntek: 11:45-12:30
Jakab Gábor magyar nyelv és irodalom,
történelem
Hétfő: 10:50-11:35
Kállainé Bentz Erika tanító Hétfő: 11:45-12:30
  Katona-Kerekes Réka magyar nyelv és irodalom Péntek: 8:00-8:45
  Kiss Zsófia tanító Hétfő: 8:55-9:40
  Kovácsné Juhász Orsolya tanító Kedd: 10:50-11:35
Lakos Györgyné történelem, hon- és népismeret, földrajz Csütörtök: 10:50-11:35
Leitnerné Óvári Csilla tanító Csütörtök: 10:50-11:35
Makó Zsolt György technika és életvitel, földrajz, természetismeret Szerda: 8:55-9:40
  Marek Péter György testnevelés Péntek: 10:50-11:35
  Márton Katalin német nyelv Hétfő: 9:50-10:35
Matondo Diambu Péter tanító, angol nyelv Péntek: 11:45-12:30
Módné Bakos Katalin gyógypedagógia Péntek: 9:50-10:35
  Nagy Eszter tanító, német nyelv Hétfő: 12:40-13:25
  Niederland Zsófia történelem, angol nyelv Péntek: 8:55-9:40
Pintérné Varga Eszter testnevelés, gyógytestnevelés Péntek: 9:50-10:35
  Puláné Gétai Diána német nyelv Hétfő: 10:50-11:35
  Pusztai László hittan Szerda: 10:50-11:35
Rizsányiné Tóth Krisztina gyógypedagógia Péntek: 9:50-10:35
  Soósné Koppi Ágnes német nyelv Szerda: 9:50-10:35
  Szabó György Lajos matematika, fizika Csütörtök: 8:55-9:40
  Szakszné Gelesz Erzsébet Katalin tanító Hétfő: 9:50-10:35
Szerediné Nagy Gellai Márta tanító Hétfő: 11:45-12:30
  Szobonya Edina angol nyelv Csütörtök: 11:45-12:30
Szomor Gáborné matematika, kémia Kedd: 12:35-13:20
  Tálos János kémia Szerda: 12:40-13:25
  Tolnainé Török Ildikó matematika Kedd: 9:50-10:35
Tóthné Sasvári Szilvia biológia, földrajz, természetismeret Kedd: 8:55-9:40
Török Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, történelem Előzetes egyeztetés szükséges
Tumpekné Burján Rita gyógypedagógia Szerda: 11:45-12:30
  Zilahi-Szabó Imréné informatika, matematika, technika Kedd: 10:50-11:35
Zimonyi Katalin angol nyelv Csütörtök: 12:40-13:25
       
       

Óvoda

   
Foto Név Szak Fogadóóra
Virágné Bertalan Éva óvodavezető Előzetes egyeztetés szükséges
Farkas Teodóra óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Fehér Annamária óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Nagyné Szekeres Zsuzsanna óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Takács Alexandra óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Takácsné Keszei Emőke óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Téringerné Ötvös Éva óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Tompa Ferencné óvónő Előzetes egyeztetés szükséges
Zadraveczné Jámbor Anett óvónő Előzetes egyeztetés szükséges