Tanáraink


Kérjük, hogy a táblázatban feltüntetett időpontokat telefonon is egyeztessék a kollégákkal!

 

Foto Név Szak Fogadóóra
Nagy Csaba igazgató, okl.testnevelő tanár,
közoktatás vezető, hitoktató
Előzetes egyeztetéssel
Méry László iskolalelkész, püspöki biztos Előzetes egyeztetéssel
Jakab Gábor igazgató helyettes,
magyar nyelv és irodalom,
történelem
Péntek: 9:50-10:35
Bokor Éva Zsuzsanna igazgató helyettes,
magyar nyelv és irodalom,
történelem
Hétfő: 12:40-13:25
Antalné Hatoss Györgyi tanító Kedd: 9:50-10:35
Ács Miklósné magyar nyelv és irodalom,
orosz, angol
Hétfő: 12:40-13:25
Bódis Rita tanító Szerda: 10:50-11:35
Bokrosné Mashler Edit testnevelés Hétfő: 9:50-10:35
Botosné Mászáros Krisztina angol nyelv Szerda: 10:50-11:35
Böröcz Judit német nyelv Hétfő: 9:50-10:35
Braunsteiner Péter matematika, fizika Hétfő: 10:50-11:35
Czéhné Zilahi-Szabó Judit német nyelv, angol nyelv Péntek: 9:50-10:35
Damó Adrienn tanító, rajz  
Dákainé Pusztai Rita informatika Csütörtök: 8:00-8:45
Dr. Kretzné Budaker Dóra ének-zene  
Gősyné Magyar Mónika tanító Csütörtök: 10:50-11:35
Horváth Ildikó tanító Szerda: 9:50-10:35
Horváth Szilvia történelem, német nyelv  
Horváthné Rácz Éva tanító Szerda: 10:50-11:35
Kállainé Bentz Erika tanító, katolikus hittan Hétfő: 9:50-10:35
Kis Katalin földrajz, természetismeret,
hon- és népismeret
Szerda: 12:40-13:25
Kiss Zsófia tanító Kedd: 8:55-9:40
Kriston Pálné ének-zene, katolikus hittan Péntek: 8:55-9:40
Leitnerné Óvári Csilla tanító Szerda: 8:55-9:40
Majorné Horváth Jolán német nyelv, orosz nyelv Péntek: 8:00-8:45
Makó Zsolt György technika és életvitel,
földrajz, biológia,
hitoktató
Kedd: 9:50-10:30
Marek Péter György testnevelés Péntek: 9:50-10:35
Márton Katalin német nyelv Kedd: 10:50-11:35
Matondo Diambu Péter tanító angol-francia szakos,
francia középiskolai tanár
Szerda: 9:50-10:35
Módné Bakos Kata gyógypedagógus Szerda: 12:40-13:25
Nagy Eszter tanító, német nyelv Szerda: 11:45-12:30
Nagy Mónika Rita magyar nyelv és irodalom Kedd: 11:45-12:30
Niederland Zsófia történelem, angol nyelv Kedd: 8:55-9:40
Papp Gyöngyi történelem Péntek: 8:55-9:40
Pezenhofferné Molnár Edina fizika, kémia  
Pintérné Gergics Ágnes rajz, vizuális kultúra  
Pintérné Varga Eszter biológia, testnevelés,
gyógytestnevelés
Kedd: 8:55-9:40
Rizsányiné Tóth Krisztina gyógypedagógus Péntek: 8:00-8:45
Sallai Regina

magyar nyelv és irodalom,
német nyelv

 
Sághi Éva katolikus hittan Hétfő: 9:50-10:35
Soósné Koppi Ágnes tanító, német nyelv Csütörtök: 9:50-10:35
Szabó György Lajos matematika, fizika Csütörtök: 9:50-10:35
Szabó Tímea tanító Szerda: 8:55-9:40
Szabóné Török Anett tanító, angol nyelv  
Szakszné Gelesz Erzsébet Katalin tanító, katolikus hittan Kedd: 9:50-10:30
Szerediné Nagy Gellai Márta tanító Hétfő: 13:30-14:15
Szita Adrienn angol nyelv, német nyelv  
Szobonya Edina angol nyelv Kedd: 9:50-10:35
Szomor Gáborné matematika, kémia Csütörtök: 10:50-11:35
Tábori Renáta tanító Hétfő: 10:50-11:35
Tolnainé Török Ildikó matematika-pedagógia,
hitoktató
Péntek: 8:55-9:40
Tóth Máté matematika, kémia, informatika  
Tóthné Sasvári Szilvia biológia, földrajz Péntek: 8:55-9:40
Tumpekné Burján Rita gyógypedagógus Kedd: 8:55-9:40
Vidáné Zalka Klára angol nyelv  
Zilahi-Szabó Imréné informatika, matematika,
technika
Kedd: 10:50-11:35
Zimonyi Katalin angol nyelv Hétfő: 8:00-8:45
 
 
   
Óvoda
 
   
Foto Név Szak Fogadóóra
Virágné Bertalan Éva óvodavezető Előzetes egyeztetéssel
Farkas Teodóra óvónő Előzetes egyeztetéssel
Pacsuta-Nagy Renáta óvónő Előzetes egyeztetéssel
Szitás Bernadett óvónő Előzetes egyeztetéssel
Takácsné Keszei Emőke óvónő Előzetes egyeztetéssel
Téringerné Ötvös Éva óvónő Előzetes egyeztetéssel
Tompa Ferencné óvónő Előzetes egyeztetéssel
Zadraveczné Jámbor Anett óvónő Előzetes egyeztetéssel