Versenyeredmények - 2012-2013 tanév

ORSZÁGOS FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
CsatANGOLók angol nyelvi levelező verseny Lehner Kata, Németh Borbála 5A 2 Zimonyi Katalin
Nagy Gáspár Szavalóverseny Nyári Ákos 11H 3 Horváth – Hutás Rita
Országos Diákolimpia (Atlétika 600m futás) Erdélyi Katinka 6B 3 Révész Gyuláné
Országos Diákolimpia (Kenu négyes 1000m) Tóth János 8A 3 Révész Gyuláné
Országos orgonaverseny Giczi Balázs 11H 3 -
Országos szorobánverseny Drázsnyák Zsófia 7H 4 -
CsatANGOLók angol nyelvi levelező verseny Molnár Barbara 5A 5 Zimonyi Katalin
Bendegúz levelezős verseny Pintér Borbála 4B 6 Zimonyi Katalin
CsatANGOLók angol nyelvi levelező verseny Horváth József 5A 6 Zimonyi Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny  Horváth Botond István 7H 7 Zilahi-Szabó Imréné
Titok Angol Nyelvi Levelezőverseny Rózsás Míra, Pihokker Sára, Havasi Anna, Vojta Kitti, Lehel Vanda, Gyenge Vanessza, Laki Laura 8H 7 Császári Ildikó
Csatangolók Angol Nyelvi levelezőverseny Fábián Mihály és Varga Mátyás 4B 10 Ondrejó-Németh Judit
CsatANGOLók angol nyelvi levelező verseny Lazúr Barnabás, Lázár Patrik 7A 12 Zimonyi Katalin
Hevesy György Országos Kémia Verseny Horváth Botond 7H 12 Szomor Gáborné
Csatangolók Angol Nyelvi levelezőverseny Pintér Borbála, Rozmán Lilla 4B 13 Ondrejó-Németh Judit
Titok Angol Nyelvi Levelezőverseny Erdélyi Katinka, Kriston Emma, Polgárdi Anna és Szakács Adél 6B 15 Ondrejó-Németh Judit
TITOK Angol Nyelvi Levelezőverseny (4 fős csapat) Futó Dorina, Csiba Dávid, Lázár Patrk, Lazúr Barnabás 7A 16 Zimonyi Katalin
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Lakics Kristóf 4A 18 Matondo Diambu Péter
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Constantini Marco 4A 18 Matondo Diambu Péter
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Déri Barnabás 4A 18 Matondo Diambu Péter
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Nagy Zsombor 4A 18 Matondo Diambu Péter
TITOK Német levelező verseny Salamon Krisztina 5A 20 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Petrikó Sarolta 5A 20 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Nádasi Léna 5B 20 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Zakár Krisztián 5B 20 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Orosz Anna 5A 22 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Szűcs Regina 5A 22 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Péntek Alíz 5A 22 Soósné Koppi Ágnes
TITOK Német levelező verseny Illés Flóra 5A 22 Soósné Koppi Ágnes
Titok Angol Nyelvi Levelezőverseny Környei Regös, Kővágó Keve  4B 24 Ondrejó-Németh Judit
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Szeredi Áron 6A 30 Matondo Diambu Péter
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Tóth Dániel 6A 30 Matondo Diambu Péter
TITOK ORSZÁGOS ANGOL VERSENY Bombay Ádám 6A 30 Matondo Diambu Péter


MEGYEI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kapuvári Páli Szent Vince Hittanverseny Kausits Bianka 4A 1 Kállainé Bentz Erika
Kapuvári Páli Szent Vince Hittanverseny Pintér Borbála 4B 2 Kállainé Bentz Erika
Megyei Hittanverseny Jakab Domonkos 3A 3 Kállainé Bentz Erika
Kapuvári Páli Szent Vince Hittanverseny Déri Barnabás 4A 3 Kállainé Bentz Erika
Megyei Hittanverseny Kausits Bianka 4A 3 Kállainé Bentz Erika
Diákírók, diákköltők pályázat Horváth Máté Márk 6B 3 Nyőgér Melinda
Simonyi Károly megyei fizikaverseny Horváth Botond 7H 3 Szabó György, Czéh Szabolcs
Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny Nyári Ákos 11H 4 Horváth – Hutás Rita
TIT Pannon Egyesülete által rendezett Gárdonyi Géza születése 150. évfordulójára szervezett "A láthatatlan ember" vetélkedőn Szűcs Anna Csenge 7H 5 Jakab Gábor
Creative Krúdy Contest Varga Viola Veronika, Szabó Lilla 12N 5 Császári Ildikó
Oxford Nyelvi Verseny Horváth Marianna 8H 8 Márton Katalin
Oxford Nyelvi Verseny Németh Mónika 8H 10 Márton Katalin
Holenda Barnabás matematika verseny Déri Barnabás 4A 10 Fabinyi Ferencné
Mezzofanti Német Verseny Menzák Tímea 11H 11 Horváth – Hutás Rita
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Erdélyi Katinka 6B 11 Szomor Gáborné
Oxford megyei angol nyelvi verseny Pintér Borbála 4B 12 Ondrejó-Németh Judit
Marót Rezső Megyei Matematika Verseny Erdélyi Katinka 6B 16 Szomor Gáborné
OXFORD MEGYEI ANGOL NYELVI VERSENY Déri Barnabás 4A 17 Matondo Diambu Péter
nyelvÉSZ verseny Pintér Dorottya 1B 18 Horváthné Nyikovics Mónika
Nyelvész Völfinger Luca Fanni 3B 18 Antalné Hatoss Györgyi
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Horváth Barbara 3A 26 Antalné Hatoss Györgyi
OXFORD MEGYEI ANGOL NYELVI VERSENY Sándor Előd Attila 4A 29 Matondo Diambu Péter
OXFORD MEGYEI ANGOL NYELVI VERSENY Lakics Kristóf 4A 30 Matondo Diambu Péter
OXFORD MEGYEI ANGOL NYELVI VERSENY Nagy Zsombor 4A 31 Matondo Diambu Péter
Angol nyelvű vers-és prózamondó verseny   Horváth Márk 8H bronz Császári Ildikó
Angol Nyelvű Vers és Prózamondó Verseny Ternyák Zsófia, Dombi Richárd, Ács Veronika  5B, 7H, 11H Ács Veronika-ezüst, Ternyák Zsófia-ezüst, Dombi Richárd-bronz minősítés Botosné Mészáros Krisztina
Angol nyelvi vers- és prózamondó verseny Erdélyi Katinka 6B bronz Ondrejó-Németh Judit
Angol nyelvi vers- és prózamondó verseny Gulyás Luca 6B bronz Ondrejó-Németh Judit
Angol nyelvi vers- és prózamondó verseny Pintér Borbála 4B ezüst Ondrejó-Németh Judit
Creative Krúdy Contest Szóbeli forduló Járóka Dalma, Giczi Balázs, Ács Veronika, Sári Karolina 11H, 11N      Járóka Dalma, Giczi Balázs - legjobb énekes Botosné Mészáros Krisztina


VÁROSI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kerületi Hittanverseny Jakab Domonkos 3B 1 Kállainé Bentz Erika
Kerületi Hittanverseny Kausits Bianka 4A 1 Kállainé Bentz Erika
Városi Vöröskereszt elsősegélynyújtó verseny Pihokker Sára 8H 2 Tóthné Sasvári Szilvia
Városi Vöröskereszt elsősegélynyújtó verseny Lehel Vanda 8H 2 Tóthné Sasvári Szilvia
nyelvÉSZ verseny Pintér Dorottya 1B 4 Horváthné Nyikovics Mónika
Kerületi Hittanverseny Déri Barnabás 4A 4 Kállainé Bentz Erika
Kerületi Hittanverseny Orosz Anna 5A 4 Kállainé Bentz Erika
Német Nyelvű Szavalóverseny Mészáros Zsófia 9N 4 Hoffmann Anikó
Naprakész Tanulmányi Verseny Szabó Sarolta 3B 5 Antalné Hatoss Györgyi
Kerületi Hittanverseny Orosz Kata 4B 5 Kállainé Bentz Erika
Városi hittan verseny Orosz Katalin 4B 5 Kállainé Bentz Erika
Kerületi Hittanverseny Lajkó András 3A 6 Kállainé Bentz Erika
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Burján Apollónia 6B 6 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Fekete Zoltán 6B 6 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Kósa Ramóna 7A 6 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Pintér Ottó Richárd 6A 7 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Bárány Botond 7A 7 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Csizmazia Richárd 7A 7 Nyőgér Melinda
Kerületi Hittanverseny Völfinger Luca 3.B 8 Kállainé Bentz Erika
Kerületi Hittanverseny Csík Hanna 3A 10 Kállainé Bentz Erika
Kerületi Hittanverseny Petrikó Sarolta 5A 10 Kállainé Bentz Erika
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Józsa Viktória 6A 10 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Peredi Petra 6A 10 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Sulyok Eszter Anna 6B 10 Nyőgér Melinda
nyelvÉSZ verseny Dudás Csenge 1B 11 Horváthné Nyikovics Mónika
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Csiba Dávid 7A 13 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Lázár Patrik Béla 7A 13 Nyőgér Melinda
Irodalmi vetélkedő - Jókai Mór: Névtelen Vár Lazúr Barnabás 7A 13 Nyőgér Melinda
Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny Németh Borbála 5A bronz Zimonyi Katalin


ISKOLAI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye Erdélyi Katinka 6B 1 Szomor Gáborné
Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye Kadocsa Levente 8A 1 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Kiss Ádám 8H 1 Szomor Gáborné
Természettudományi csapatverseny Farkas Tünde, Horváth Patrícia, Nagy Marietta, Szücs Anna Csenge, Varga Dorottya 7H 1  
Katolikus Iskolák Dugonics András Matematika Versenye Kadocsa Benjamin 6B 2 Szomor Gáborné
Marót Rezső Megyei Matematika Verseny Kadocsa Benjamin 6B 2 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Csizmazia Richárd 7A 2 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Kiss Dániel 8H 2 Szomor Gáborné
Természettudományi csapatverseny Farkas Tamás, Hatoss Patrik, Kiss Ádám, Kiss Dániel, Szemethy Kristóf 8H 2  
Marót Rezső Megyei Matematika Verseny Szalai Filoména 6A 3 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Somogyi Márk 7H 3 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Farkas Dániel 8A 3 Szomor Gáborné
Természettudományi csapatverseny Balogh Róbert, Bezdán Olivér, Horváth Botond István, Varga Bálint 7H 3