Versenyeredmények - 2013-2014 tanév

ORSZÁGOS FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Versenyen Horváth Botond István 8H 1 Zilahi-Szabó Imréné
Diákolimpia Atlétika 1500m Erdélyi Katinka 7H 2 -
Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Horváth Botond István 8H 3 Zilahi-Szabó Imréné
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Alpár Fruzsina, Molnár Barbara, Vida Fanni 6A 5 Zimonyi Katalin
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Bartalos Mátyás, Konczos József, Tóth Prépost Péter 4A 6 Zimonyi Katalin
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Csiba Dávid, Futó Dorina, Szabó Kristóf 8A 7 Zimonyi Katalin
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Heiczinger Eszter 9H 8 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
Varga Tamás matematika verseny  Horváth Botond István 8H 10 Tolnainé Török Ildikó
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Lehner Kata, Németh Borbála 6A 11 Zimonyi Katalin
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Csík Hanna, Vida Zsófi 4A 15 Zimonyi Katalin
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Hofbauer Gergely, Thiel Dániel, Bombay Ádám 7A 18 Niederland Zsófia
Diákolimpia Atlétika mezei futás Erdélyi Katinka 7H 20 -
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Burkus Benjamin, Lázár Patrik, Lazur Barnabás 8A 21 Zimonyi Katalin
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Erdélyi Katinka, Kriston Emma, Polgárdi Anna, Szakács Adél 7H 21 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
Zrínyi matematika verseny Horváth Botond István 8H 22 Tolnainé Török Ildikó
Nemes Tihamér Országos Informatikai Verseny Horváth Botond István 8H 24 Zilahi-Szabó Imréné
Csatangolók Angol Nyelvi Levelező Verseny Erdélyi Katinka, Szakács Adél 7H 27 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
OKTV Ladocsi Lilla 12H 28 Tóthné Sasvári Szilvia
MEZZOFANTI Ruff Katalin 12N 82 Hoffmann Anikó

MEGYEI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Német nyelvű vers- és prózamondó verseny Mészáros Zsófia 10N 1 Hoffmann Anikó
Hittan megyei Pongrácz Anna 3A 2 Kállainé Bentz Erika
Teleki Pál országos földrajzverseny Somogyi Márk 8H 2 Lakos Györgyné
Diákolimpia Atlétika mezei futás Gulyás Panna, Somogyi Dalma, Wunder Imola, Szakács Júlia, Rozmán Lilla 5B, 6A, 6B 2 -
Diákolimpia Atlétika mezei futás Gottwald Zalán  3A 2 -
Hittan megyei Déri Barnabás 5A 3 Kállainé Bentz Erika
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Horváth Botond 8H 3 Szomor Gáborné
Német nyelvű vers- és prózamondó verseny Moscoso Angelika Inez 10N 4 Márton Katalin
Oxford Megyei Német Verseny Horváth Anna 5B 4 Soósné Koppi Ágnes
Német nyelvű vers- és prózamondó verseny Mészáros Zsófia 10N 5 Hoffmann Anikó
"Oxford" megyei német nyelvi verseny Békési Mihály 7H 5 Márton Katalin
Oxford Megyei Német Verseny Ötvös Csaba 5b 5 Soósné Koppi Ágnes
"Oxford" megyei német nyelvi verseny Dani Brigitta 7H 6 Márton Katalin
Oxford Megyei Német Verseny Nádasi Léna 6A 6 Soósné Koppi Ágnes
"Oxford" megyei német nyelvi verseny Barta Kristóf 7H 7 Márton Katalin
Holenda Barnabás matematika Verseny Hörömpő Dávid 2A 10 Szakszné Gelesz Erzsébet
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Versenyen Péter Barnabás 6A 10 Zilahi-Szabó Imréné
Holenda Barnabás matematika Verseny Bilecz Ákos 2A 11 Szakszné Gelesz Erzsébet
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Somogyi Márk 8H 11 Szomor Gáborné
Oxford Angol Nyelvi Verseny Jáni Kornél 7H 11 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
Oxford Angol Nyelvi Verseny Vida Fanni 6A 12 Zimonyi Katalin
Zrínyi matematika verseny Somogyi Márk 8H 16 Tolnainé Török Ildikó
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Erdélyi Katinka 7H 19 Szomor Gáborné
Holenda Barnabás matematika Verseny Vigh Kornél 2A 20 Szakszné Gelesz Erzsébet
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Dani Brigitta 7H 20 Szomor Gáborné
Holenda Barnabás matematika Verseny Kovács Illés 2A 22 Szakszné Gelesz Erzsébet
Nyelvész Tóth Prépost Péter 4A 24 Kállainé Bentz Erika
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY Csonka Ágnes 5A 36 Szomor Gáborné

VÁROSI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Német-angol városi szépkiejtési verseny Konczos Martin 3B 2 Ondrejó-Németh Judit
 Hittan kerületi Pongrácz Anna 3A 2 Kállainé Bentz Erika
 Hittan kerületi Pongrácz Ágnes 3A 3 Kállainé Bentz Erika
 Hittan kerületi Déri Barnabás 5A 3 Kállainé Bentz Erika
Kalandos kirándulás Fazekas Zsanett 4A 3 Kállainé Bentz Erika
 Hittan kerületi Hoffer Búlcsú 3B 4 Kállainé Bentz Erika
 Hittan kerületi Kausits Bianka 5A 4 Kállainé Bentz Erika
 Hittan kerületi Csizmazia Laura 5B 9 Kállainé Bentz Erika

ISKOLAI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Országos angol nyelvi verseny 2014 Jáni Kornél 7H 1 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
MARÓT REZSŐ MEGYEI MATEMATIKA VERSENY Gulyás Virág 5A 1 Szomor Gáborné
KATOLIKUS ISKOLÁK DUGONICS ANDRÁS MATEMATIKA VERSENYE Csonka Ágnes 5A 1 Szomor Gáborné
KATOLIKUS ISKOLÁK DUGONICS ANDRÁS MATEMATIKA VERSENYE Csizmazia Richárd 8A 1 Szomor Gáborné
Országos angol nyelvi verseny 2014 Nagy Bálint 7H 2 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
MARÓT REZSŐ MEGYEI MATEMATIKA VERSENY Csonka Ágnes 5A 2 Szomor Gáborné
Országos angol nyelvi verseny 2014 Erdélyi Katinka 7H 3 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Szalai Filoména 7H 3 Szomor Gáborné
Országos angol nyelvi verseny 2014 Halasi Barbara 7H 4 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY Fehér Zoltán 7H 4 Szomor Gáborné
Országos angol nyelvi verseny 2014 Hofbauer Gergely 7A 5 Niederland Zsófia
Országos angol nyelvi verseny 2014 Zselyi-Oláh Viktória 7A 6 Niederland Zsófia
Országos angol nyelvi verseny 2014 Kriston Emma 7H 7 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
Országos angol nyelvi verseny 2014 Thiel Dániel 7A 8 Niederland Zsófia
Országos angol nyelvi verseny 2014 Bombay Ádám 7A 9 Niederland Zsófia