Versenyeredmények - 2014-2015 tanév

ORSZÁGOS FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Országos Diákolimpia 1500m Erdélyi Katinka 8H 3 Pintérné Varga Eszter
Dugonics András Matematika Verseny Pajor Ádám Károly 6A 4 Szomor Gáborné
Mezeifutó Országos Diákolimpia Erdélyi Katinka 8H 6 Pintérné Varga Eszter
London Bridge Angol Nyelvi Verseny Déri Barnabás 6A 7 Botosné Mészáros Krisztina
Titok Angol Levelező Verseny Pintér Borbála 6B 8 Császári Ildikó
Titok Angol Levelező Verseny Rozmán Lilla 6B 8 Császári Ildikó
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Ladocsi Dorka, Peredi Anna, Szabó Benedek 4A 9 Zimonyi Katalin
Pázmány PKE  Irodalmi Tanulmányi Verseny  Hegedüs Anna 11HN 11 Horváth-Hutás Rita
Titok Angol Nyelvi Levelező Verseny Alpár Fruzsina, Lukács Anna, Lukács Adél, Orosz Ágnes 4A 15 Zimonyi Katalin
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Déri Barnabás 6A 16 Zilahi-Szabó Imréné
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Heiczinger Eszter 10 33 Márton Katalin
Gárdonyi Logika Halbritter Miklós 1B 41 Horváthné Nyikovics Mónika
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Mészáros Zsófia 11 53 Márton Katalin
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Horváth Marianna 10 57 Márton Katalin
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Damó Adrienn 12HN   Zimonyi Katalin
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Markovics Fanni 11HN   Zimonyi Katalin
Mezzofanti Országos Nyelvi Verseny Orsós Karolina 11HN   Zimonyi Katalin

MEGYEI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Bendegúz Akadémia Nyelvész Verseny Nagy Panna 3B 1  
Oxford Megyei Nyelvi Verseny Pintér Borbála 6B 1 magán
Oxford Megyei Német nyelvi verseny Nádasi Léna 7H 1 Horváth-Hutás Rita
Páli Szent Vince Tanulmányi Verseny Sári Marcell 3B 2  
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Németh Borbála 7H 2 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Wunder Imola 7H 2 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Somogyi Dalma 7H 2 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Gulyás Luca 8A 2 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Erdélyi Katinka 8H 2 Pintérné Varga Eszter
Megyei Diákolimpia súlylökés Balogh Róbert 9 2 Pintérné Varga Eszter
Oxford Megyei Nyelvi Verseny Horváth Anna 6B 2 Soósné Koppi Ágnes
Oxford Megyei Német nyelvi verseny Dániel Botond 7H 2 Horváth-Hutás Rita
Nyelvész Anyanyelvi tan.ver. Nagy Panna  3B 2 Horváthné Nyikovics Mónika
"Oxford" megyei német nyelvi verseny Dani Brigitta 8H 3 Márton Katalin
Páli Szent Vince Tanulmányi Verseny Vörös Anna Borbála 3A 3  
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Gulyás Panni 7A 3 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Salamon Krisztina 7H 3 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Szakács Júlia 6B 3 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Rozmán Lilla 6B 3 Pintérné Varga Eszter
Mezeifutó Megyei Diákolimpia Fazekas Zsanett 5A 3 Pintérné Varga Eszter
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Pajor Ádám Károly 6A 6 Szomor Gáborné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Csonka Ágnes 6A 6 Szomor Gáborné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Nagy-Raffay Benedek 6B 6 Szomor Gáborné
Oxford Megyei Angol Nyelvi Verseny Jáni Kornél 8H 6 Czéhné Zilahi-Szabó Judit
Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny Déri Barnabás 6A 6 Zilahi-Szabó Imréné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Pajor Ádám Károly 6A 7 Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémia Verseny Erdélyi Katinka 8H 7 Szomor Gáborné
Oxford Megyei Angol Nyelvi Verseny Déri Barnabás 6A 8 Botosné Mészáros Krisztina
Oxford Megyei Nyelvi Verseny Hoffer Bulcsú 4B 9 Soósné Koppi Ágnes
Marót Rezső Matematika Verseny Pajor Ádám Károly 6A 11 Szomor Gáborné
Marót Rezső Matematika Verseny Csonka Ágnes 6A 11 Szomor Gáborné
Marót Rezső Matematika Verseny Gunther Sára 5B 21 Szomor Gáborné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Horváth Barbara 5A 29 Szomor Gáborné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Csonka Ágnes 6A 31 Szomor Gáborné
Zrínyi Ilona Matematika Verseny Nagy-Raffay Benedek 6B 43 Szomor Gáborné

REGIONÁLIS FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Holenda Barnabás Matematika Verseny Hörömpő Dávid 3A 16  Dr Szabó Ákosné Szakszné Gelesz Erzsébet
Holenda Barnabás Matematika Verseny Vigh Kornél 3A 17 Dr Szabó Ákosné Szakszné Gelesz Erzsébet
Holenda Barnabás Matematika Verseny Lehner Luca 3A 23 Dr Szabó Ákosné Szakszné Gelesz Erzsébet

VÁROSI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Német nyelvű vers- és prózamondó verseny (Krúdy) Boros Klaudia 10 1 Márton Katalin
Vizilabda Bajnokság Bilecz Máté 5A 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Bombay Máté 5A 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Zajceva Liza 5A 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Thiel Zsófia 6B 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Pintér Borbála 6B 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Környei Regös 6B 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Szitter Benedek 6B 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Nagy-Raffai Benedek 6B 2 Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Bajnokság Fábián Mihály 6B 2 Pintérné Varga Eszter
kerületi hittanverseny Lajkó Tímea 2A 3  
Kerületi hittanverseny Putz Zsófia 3B 4 Szakszné Gelesz Erzsébet
kerületi hittanverseny Erős Benedek 2B 4  
kerületi hittanverseny Vass Emese 2C 5  
Kerületi hittanverseny Bátay Fanni 3A 6 Szakszné Gelesz Erzsébet
Német nyelvű szavalóverseny (Kovács Margit) Dani Brigitta 8H 6 Márton Katalin
kerületi hittanverseny Nagy Ábris 2A 6  
kerületi hittanverseny Pálinkás Emma 2C 7  
Kerületi hittanverseny Herm Anna 3B 9 Szakszné Gelesz Erzsébet
Gárdonyi Logika Halbritter Miklós 1B 8. Horváthné Nyikovics Mónika
Barsi Ernő Megyei Népdaléneklési Minősítő Verseny Putz Zsófia 3B ezüst minősítés  
Naprakész tanulmányi verseny Nagy Panna 3B VI.  

ISKOLAI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA HELYEZÉS EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Nyelvész Anyanyelvi tan.ver. Hoffer Bulcsú  4B 2 Horváthné Nyikovics Mónika
Nyelvész Anyanyelvi tan.ver. Nagy Emma 3B 3 Horváthné Nyikovics Mónika
Fújdogál a szél… Nemzetközi Népdaléneklési Verseny Putz Zsófia 3B ezüst minősítés