Versenyeredmények - 2015-2016 tanév

NEMZETKÖZI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Mezei Futó Iskolai Világbajnokság Erdélyi Katinka 9H 6. helyezés csapat  

ORSZÁGOS FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Kamasz monológ verseny Boros Klaudia 11NH 1. Jakab Gábor
Tolkien Levelezős verseny Balaskó Iringó Emma 8H csapatban 1.  
Tolkien Levelezős verseny Horváth Boglárka 8H csapatban 1. /egyeniben 2.  
Atlétika Diákolimpia 800m Erdélyi Katinka 9H 2. edző: Búza László
Atlétika Diákolimpia 1500m Erdélyi Katinka 9H 3. edző: Búza László
Mezei Futó Diákolimpia Erdélyi Katinka 9H 3.  
Cselgáncs Diákolimpia  38 kg Schlag Krisztián 4B 3. edző: Kovács János, Szabó Ernő
Angol nyelvi levelezőverseny Bilecz Ákos, Hörömpő Dávid, Kovács Ádám 4A 5. Zimonyi Katalin
Angol nyelvi levelezőverseny Bakonyi Tamara, Petőcz Dalma, Unger Csenge 4A 7. Zimonyi Katalin
Atlétika Diákolimpia súlylökés Balogh Róbert 10NH 10. edző: Kiss Dániel
Angol nyelvi levelezőverseny Bátay Fanni 4A 12. Zimonyi Katalin
Nagy Gáspár Szavalóverseny Kiss Alice Rita 11NH dicsérő oklevél  

MEGYEI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Megyei Angol Vers- és Prózamondó Verseny Kelemen Zsófia, Kővágó Hanga, Mészáros Anna Boglárka 5B 1. Botosné Mészáros Krisztina
Hittanverseny Lajkó Tímea 3A 1. Kállainé Bentz Erika
Páli Szent Vince anyanyelvi verseny Horváth Gergő Norbert 3A 1. Kovácsné Juhász Orsolya
Diákolimpia Úszás Bertleff Kovács Botond 1B 1. Bokrosné Maschler Edit 
Vizilabda Diákolimpia Pintér Dorottya 4B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Mészáros Liza 4B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Kiss Dorka 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Hegyi Lujza 5A 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Nádasi Rozália 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Rákosfalvy Lujza 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Bombay Ádám 6A 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Rákosfalvy Zalán 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Varga Benedek 6B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Bőti Dominik 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Nagy-Raffay Benedek 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Kovács Barnabás 6B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Füsi Levente 6A 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Bilecz Máté 6A 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Hegedűs András 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Kóbor Ádám 5B 1. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Angol Nyelvi Verseny Costantini Marco 7H 2. Császári Ildikó
Mezei Futó Diákolimpia Babarczi Borbála 10NH 2. helyezés csapat Pintérné Varga Eszter
Mezei Futó Diákolimpia Chroméj Hajnalka 10NH 2. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Perger Patrícia 11NH 2. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Erdélyi Katinka 9H 2. helyezés csapat  
Oxford német nyelvi verseny Pintér Borbála 7H 3.  
Diákolimpia Úszás Zámbó Virág 2B 3. Bokrosné Maschler Edit
Mezei Futó Diákolimpia Reiner Virág Lili 3B 3. helyezés csapat Pintérné Varga Eszter
Mezei Futó Diákolimpia Kovács Annamária 2A 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Zámbó Virág 2B 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Kiss-Gegely Sára 2B 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Pintér Regina 2B 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Gottwald Gergő 3A 3. helyezés csapat Pintérné Varga Eszter
Mezei Futó Diákolimpia Péter Ramón 3A 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Angyaláti Ábel 2B 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Ladocsi Dániel 2B 3. helyezés csapat  
Mezei Futó Diákolimpia Tamás Tibor Balázs 2B 3. helyezés csapat  
Varga Tamás Matematika verseny Pajor Ádám 7H 4. Tolnainé Török Ildikó
Vizilabda Diákolimpia Bilecz Ákos 4A 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Milanovics Márton 4A 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Gotwald Zalán 5A 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Hoffer Bulcsú 5B 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Vass Álmos 5B 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Erős Benedek 3B 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Nemes Attila 3A 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Vizilabda Diákolimpia Keszeg Máté 4A 4. Bokrosné Maschler Edit és Pintérné Varga Eszter
Nyelvész Anyanyelvi tan. verseny Nagy Panna 4B 5. Horváthné Nyikovics Mónika és Antalné Hatoss Györgyi
Nyelvész Anyanyelvi tan. verseny Kiss-Gergely Sára Száva 2B 7. Horváthné Nyikovics Mónika
Oxford Megyei Német Nyelvi Verseny Hegyi Lujza 5A 7. Soósné Koppi Ágnes
OXFORD Nyelviskola Szitter Benedek 7A 7. Hoffmann Anikó
Hevesy György Országos Kémiaverseny Pajor Ádám Károly 7H 8. Szomor Gáborné
Oxford angol nyelvi verseny Somogyi Márk 10NH 10. Botosné Mészáros Krisztina
Tudásbajnokság Halbritter Miklós 2B 10. Horváthné Nyikovics Mónika
Tudásbajnokság Zimonyi Bence 2B 11. Horváthné Nyikovics Mónika
Oxford Megyei Német Nyelvi Verseny Nagy Panna 4B 11. Soósné Koppi Ágnes
Tudásbajnokság Bors Mikolt 2B 14. Horváthné Nyikovics Mónika
Varga Tamás Matematika verseny Kastal Zalán 7H 14. Tolnainé Török Ildikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Horváth Barbara 6A 15. Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémiaverseny Ötvös Csaba Zalán 7H 15. Szomor Gáborné
Hevesy György Országos Kémiaverseny Szücs Ábel Csombor 7H 16. Szomor Gáborné
Nyelvész Anyanyelvi tan. verseny Putz Zsófia  4B 22. Horváthné Nyikovics Mónika és Antalné Hatoss Györgyi

VÁROSI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Angyaláti Ábel 2B 2. Pintérné Varga Eszter
Atlétika Diákolimpia 1500 m Németh Borbála 8H 2. Pintérné Varga Eszter, edző: Búza László
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Gottwald Zalán 5A 3. Pintérné Varga Eszter
Városi Nyelvismerő Vetélkedő Varga-Ladotsy Flóra 2A 3. Szakszné Gelesz Erzsébet
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Gulyás Panna 8A 3. helyezés csapat Pintérné Varga Eszter
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Salamon Krisztina 8H 3. helyezés csapat  
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Wunder Imola 8H 3. helyezés csapat  
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Somogyi Dalma 8H 3. helyezés csapat  
Atlétika Diákolimpia összetett bajnokság Németh Borbála 8H 3. helyezés csapat  
Városi Nyelvismerő verseny Kiss-Gergely Sára Száva 2B 4. Horváthné Nyikovics Mónika
Városi nyelvismerő vetélkedő Horváth Gergő Norbert 3A 4. Kovácsné Juhász Orsolya
Holenda Barnabás Matematika Veseny Nagy Ábris 3A 6. Kovácsné Juhász Orsolya
Német nyelvi verseny  Dániel Botond 8H különdíj Horváth-Hutás Rita

ISKOLAI FORDULÓ:

VERSENY NEVE VERSENYZŐ NEVE VERSENYZŐ OSZTÁLYA EREDMÉNY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
Angol Országismereti Prezentációs Verseny Boros Klaudia, Komjáti Anna, Gál Teodóra 11NH 1. Császári Ildikó
Győri Fekete István Általános Iskola Barta Kristóf 7H 1. Hoffmann Anikó
Rejtvényfejtő verseny Illés Flóra, Szücs Regina 8A 1. Márton Katalin
Országismereti verseny Dániel Botond, Salamon Krisztina, Wunder Imola, Wunder Olivér, Zakár Krisztián 8H 2. Horváth-Hutás Rita
Angol rejtvényvejtő verseny (Prohászka) Mezei Ramóna, Burnóczki Laura, Szabó Rita 8A 2. Zimonyi Katalin
Angol Nyelvi Verseny Füsi Péter, Vida Zsombor, Jámbor Balázs 7A 2. Császári Ildikó
Országismereti verseny Alpár Fruzsina, Jámbor Anna, Németh Borbála, Vajda Luca 8H 2. Botosné Mészáros Krisztina
Rejtvényfejtő verseny Bartal Mátyás-Sándor Emese 6A 3. Niederland Zsófia
Országismereti verseny Peredi Adrienn, Zakár Róbert 12NH 3. Márton Katalin
Angol Országismereti Prezentációs Verseny Hoboth Anna, Pintér Borbála, Rozmán Lilla, Fábián Mihály 7H 3. Császári Ildikó
Angol rejtvényvejtő verseny (Prohászka) Szabó Benedek, Dér Ádám, Kovács Bánk 5A 4. Zimonyi Katalin
Angol rejtvényvejtő verseny (Prohászka) Pongrácz Ágnes, Pongrácz Anna 5A 5. Zimonyi Katalin